Kayısı Açma 1 Kilo
İndirim!

Kayısı Açma 1 Kilo

 15,00  12,00

Malatya’nın Meşhur kayısı

bahçelerinden gelen doğallığı ve malzeme kalitesi bir olup en sağlıklı kuruyemişlerimizden birini sizlerle buluşturuyoruz. Dünyaca ünlü Malatya kayısı doğal olarak kurutulması ile elde edilir. Yaz aylarında yaş meyve olarak yetişen Malatya Şekerpare kayısı, dalından indirildikten sonra güneşe serilerek 2-3 bekletilir. Daha sonra çekirdeği çıkarılır ve 2-3 gün daha güneşte bekletildikten sonra depolara alınır. Depolarda kuru olarak bekleyen Gün kurusu kayısı, haftalık olarak işletmemizde duru suda yıkanarak 2 gün dinlendirilir ve ondan sonra paketlenir. Sipariş verdiğiniz ürünleri serin ve güneşten uzak ortamda muhafaza ederseniz 3 ay gibi bir süre daha bozulmadan kalabilir.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi;

Özenle oluşturduğumuz ve Malatya’nın havası ile harmanlanan kayısı bahçelerimizden topladığımız, en kaliteli kayısıların eşsiz lezzetlere dönüşme yolculuğuna, 50 yıllık tecrübemizi de dâhil ederek beğenilerinize sunuyoruz.

Kayısı ile ilgili tavsiyelerimiz;

Öğün arasız olmaz diyenler için; tatlı niyetine tüketilerek sağlıklı ve vitaminli bir öğün arası geçirmiş olacaksınız. Ayrıca A vitamini bakımından zengin olan kayısı özellikle Sindirim sorunlarına, hazımsızlığa iyi geldiği bilinmektedir. Yemekten önce tüketilecek 2-3 adet kuru kayısı, hazımsızlığı çözebilir. Ek olarak ise ; düzenli tüketilen kayısı cildinize ve kemik hastalıklarına da iyi geldiği bilinmektedir

99 adet stokta

Adet
Karşılaştır
Stok Kodu: ygole108 Kategoriler: , Etiketler: ,
0

Yukarı

X